Pomoc doraźna, domowe wizyty lekarskie. Odtruwanie poalkoholowe.

Oferujemy wizyty domowe lekarzy następujących specjalizacji:

-Interna,

-Pediatria,

-Urologia,

-Chirurgia, ortopedia

-Medycyna paliatywna, w tym domowa prywatna opieka hospicyjna.

-Medycyna rodzinna.

-Odtruwanie poalkoholowe

Ceny i zakres wizyt domowych:

- Detoks, odtruwanie poalkoholowe, leczenie zespołu abstynencyjnego w domu pacjenta: 340pln (cena na terenie miasta Łódź)

Odtruwanie realizowane jest przez zespół specjalistyczny. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, terapia dobierana jest w zależności od stanu pacjenta. W trakcie wizyty wykonujemy dokładne badanie w tym diagnostyka kardiologiczna (EKG, troponiny), poziom alkoholu, poziom hemoglobiny. Na podstawie wyników badań dobierana jest indywidualna terapia płynowa (nawadnianie pacjenta, uzupełnienie elektrolitów) i farmakoterapia (podajemy leki w zależności od stanu pacjenta), pacjent jest stale monitorowany. Po zakończonej wizycie pozostawiamy zalecenia co do dalszego postępowania oraz leki potrzebne w dalszej terapii. W razie konieczności istnieje możliwość przewiezienia pacjenta do szpitala..

Nie wszywamy Esperalu!!!

- Wizyta lekarska - konsultacja: od 170pln pierwsza wizyta, każda następna 130pln.

W czasie wizyty lekarskiej wykonujemy podstawowe badania, istnieje możliwość wypisania recepty, skierowania do szpitala oraz zwolnienia L4. Na życzenie pełna diagnostyka laboratoryjna.

- Wyjazd interwencyjny karetki specjalistycznej z lekarzem: 300pln

W trakcie interwencyjnej wizyty lekarskiej wykonujemy dokładne badanie w tym diagnostyka kardiologiczna (EKG, szybki test troponinowy), cewnikowanie pęcherza moczowego itp., podanie leków, wypisanie recepty, skierowania do szpitala, wypisanie zwolnienia L4. W cenie wliczony jest ewentualny transport chorego do szpitala.

- Wyjazd interwencyjny karetki podstawowej z ratownikiami: 250pln

W trakcie wizyty interwencyjnej wykonujemy dokładne badanie w tym diagnostyka kardiologiczna (EKG, szybki test troponinowy), cewnikowanie pęcherza moczowego itp., podanie leków i/lub kroplówki. Transport chorego do szpitala.

Telefony 07:00-22:00

(42) 307-54-44, kom. 535-462-967